Aşk-ı Memnu Dizisinden Hafızalara Kazınmış 10 Sahne


 1. 1

  Behlül İlk Kez Bir Şeyler Hisseder


  Dizide Bihter'in eve gelişinden birkaç hafta sonra hastalanan Behlül için Bihter anneannesinin formülünü hazırlar. Behlül ilk kez bu bölümde Bihter'den etkilenmeye başlar.
 2. 2

  Atölye'de Öpüşme


  Atölye'den resim seçmeye giden Bihter'in peşinden gelen Behlül bir anda kendini tutamayıp Bihter'in dudaklarına yapışır. Sonrasında ilk tokadı da yer.
 3. 3

  Çok Acı Çekiyorum, Beynim Suçlu, Yüreğim Suçlu


  Atölye'deki öpüşmenin ardından Behlül ve Elif'in nişan gecesinde Behlül Bihter'e pişmanlığını dile getirir. "Çok acı çekiyorum. Beynim Suçlu, yüreğim suçlu…Keşkenin ne demek olduğunu en çok bu gece hissediyorum. Keşke başka şartlarda, başka zamanda dilediğimi dilediğim gibi yaşayabilseydim"
 4. 4

  İlk Öpüşme


  Behlül'ün sarhoş olup dağıttığı gecenin ertesi günü Bihter'le birlikte mantı yemeye giderler. Dönüşte arabada ilk gerçek öpüşme yaşanır.
 5. 5

  Sera'da İlk Buluşma


  Nihal'in sınav günü otel odasında birlikte olmaktan vazgeçen Bihter ve Behlül, sezon finalinde yalının bahçesindeki serada sevişirler.
 6. 6

  Tango


  Birlikte dans edebilmek için Tango gecesi organizasyonu planlayan Bihter, gecenin sonunda Behlül'le dans eder.
 7. 7

  Çok Uzamıştı, Sıkıldım


  Kendisinin hediye ettiği kolyeyi Nihal'e verdiğini görünce çılgına dönen Behlül ve Bihter atölyede kavga ederler. Bihter "Her şeyin üstüne yemin ederim ki saçını bile Nihal'den daha çok seviyorsun" deyince, Behlül'de Nihal'le katıldığı baloya saçlarını kısacık kestirerek katılır. Bihter: "Saçlarını kestirmişsin" Behlül: "Saçlarımı kestim, çünkü çok uzamıştı, sıkıldım artık".
 8. 8

  Telefon Mesajı


  Behlül "Sen gerçekten Firdevs hanımın kızıymışsın" diyerek otel odasını terk ettikten sonra sinir krizi geçiren Bihter, Behlül'ün telefonuna sesli mesaj bırakır; "Firdevs Hanım'ın kızı konuşuyor. Sıkıcı evliliğimin oyuncağına mesajımdır. Seni sevmedim, doğru. Benim için tutkuydun sadece. Olmasını istediğim yerdeydin. Bu kez söz. Tamamen bittin benim için. Bütün izlerini siliyorum hayatımdan."
 9. 9

  Özledim


  Düğün günü yaklaşan Behlül, koruda yürüyüş yaparken Bihter'le karşılaşır. Bihter" Beni sevdiğini itiraf edemiyorsun. Bana deli olduğunu itiraf edemiyorsun. Bari bunu söyle. Bir tek kelime. Özledim. " deyince Behlül de dayanamayıp Bihter'i öper.
 10. 10

  Beni Beni, Bihterini


  Dizinin en unutulmaz anlarından biri final bölümünde yaşandı. İntihar etmeden hemen önce Bihter: Nihal tek nefeste sönüverecek bir çiçek. Peki ya Bihter? Behlül: Bihter…ne olur bırak o silahı Adnan: Aç kapıyı! Aç kapıyı! Aç kapıyı! Bihter: Bu kapı açıldığında senin için de bitmeyecek mi her şey? Ben bu kapı açıldığında da öleceğim, Behlül. Benim ölmemi istiyor musun? Beni kaybetmeyi göze alabiliyor musun? Behlül: Ha-hayır Bihter: Beni…beni… Behlül :Lütfen… Bihter :Beni beni…Bihter'ini...

Yorumlar

yorumlar

Tepkin Nedir?
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Kahretsin! Kahretsin!
0
Kahretsin!
Kötü! Kötü!
0
Kötü!
Fiyasko Fiyasko
0
Fiyasko
Enteresan Enteresan
0
Enteresan
Beğen Beğen
0
Beğen
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Hayran Hayran
0
Hayran
OHA OHA
0
OHA
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Zafer Zafer
0
Zafer
Yohammına Yohammına
0
Yohammına
İğrenç! İğrenç!
0
İğrenç!

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Cümleye “zira” diye başlayan insanlar aşkı Memnu yalısından fırlamış gibi değil mi ya “Zira bu konu beni aşar ednan beyjssbjs”

Aşk-ı Memnu Dizisinden Hafızalara Kazınmış 10 Sahne

Giriş Yap

Aramıza Katıl!
Hesabın yok mu?
Kaydol

Şifre Sıfırla

Geri
Giriş Yap

Kaydol

Aramıza Katıl!

Geri
Giriş Yap
İçerik Formatı
Kişilik Testi
Test
Anket
Hikaye
Liste
Meme
Video
Ses
Fotoğraf