Evden Para Kazanmak İsteyenler İçin Harika 7 Tavsiye


Para kazanmak işini evden halletmek isteyenler, sermaye olmadan kendi işinin sahibi olmak isteyenler, maaşı geçinmek için yeterli olmayanlar ya da birikim yapmak için bir işte daha çalışmak isteyen ev hanımları, öğrenciler, geliri olmayanlar ve çalışanlar için evden para kazanmanın 7 yolunu bu yazımızda listeledik…

 1. 1

  Fotoğraf Çekmek

  evden-para-kazanma-yollari-7.gif
  Evde para kazanmak isteyenler için bir diğer yol da fotoğraf satarak para kazanmaktır. Son yıllarda tüm dünyada popüler olan bir kazanç sistemi olarak, çektiğiniz fotoğrafları ücretli sitelerde paylaşın, fotoğraflarınız satıldıkça paranızı kazanın.
 2. 2

  Nikah Şekeri Yapmak


  Evde nikah şekeri paketleme işi, evden para kazanmak isteyenler için alternatiflerden biri. Organizasyon firmaları ve eve iş veren firmalardan sipariş alarak tek başınıza, aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte evde nikah şekeri süsleme ve paketleme işi yaparak hafta sonlarınızı değerlendirebilir, evden çıkmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz.
 3. 3

  Yemek Yapmak

  evden-para-kazanma-yollari-5.gif
  Evde para kazanmak isteyen ev hanımları için en iyi yollardan biri evde yemek yaparak para kazanmaktır. Zaten yaptığınız bir şeyi bir de kazanca dönüştürmeye ne dersiniz? Çevrenizde bulunan iş yerlerini fast food yemekten kurtarırken, kendiniz için de kazanç kapısı sağlayacaksınız. Özellikle küçük işletmeler yemek yapan ev hanımları ile anlaşarak hem ekonomik hem de sağlıklı beslenmeyi tercih ediyor.
 4. 4

  Video Hazırlamak

  evden-para-kazanma-yollari-4.gif
  Bir Youtube kanalı açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ne videoları hazırlayacağınız ise sizin ilgi alanlarınıza kalmış. İster videolarınızı kendiniz çekebilir, isterseniz de video programları kullanarak eğlenceli videolar hazırlayabilirsiniz.
 5. 5

  Şarkı Sözü/Beste Yapmak

  evden-para-kazanma-yollari-3.gif
  Evde mandal işi ya da anket doldurarak para kazanma gibi yöntemler size göre değil mi? Sanatçı ruhunuzu ve yaratıcılığınızı konuşturmak istiyorsanız, evde şarkı sözü yazarak ya da beste yaparak para kazanabilirsiniz.
 6. 6

  İkinci El Eşyalar

  evden-para-kazanma-yollari-2.gif
  Kullanmadığınız kıyafetlerinizi, kitaplarınızı, aksesuarlarınızı; kısacası ikinci el eşyalarınızı Instagram’da ya da Letgo gibi ikinci el satış platformlarında satışa çıkararak para kazanmaya başlayın. Kendi eşyalarınızın yanı sıra annenizin ya da komşunuzun gardırobunda da kullanılmayan parçalar bulabilirsiniz.
 7. 7

  Organik Ürün Satışı

  evden-para-kazanma-yollari-.gif
  Son yılların popüler sektörlerinden organik gıda sektörü, evden para kazanma yöntemleri arasında da yerini alıyor. Evde reçel hazırlayarak, köydeki bahçenizde yetiştirdiğiniz doğal ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Instagram’da bu tarz satışlar yapan onlarca farklı sayfa bulabilirsiniz

Yorumlar

yorumlar

Tepkin Nedir?
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Kahretsin! Kahretsin!
0
Kahretsin!
Kötü! Kötü!
0
Kötü!
Fiyasko Fiyasko
0
Fiyasko
Enteresan Enteresan
0
Enteresan
Beğen Beğen
0
Beğen
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Hayran Hayran
0
Hayran
OHA OHA
0
OHA
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Zafer Zafer
0
Zafer
Yohammına Yohammına
0
Yohammına
İğrenç! İğrenç!
0
İğrenç!

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden Para Kazanmak İsteyenler İçin Harika 7 Tavsiye

Giriş Yap

Aramıza Katıl!
Hesabın yok mu?
Kaydol

Şifre Sıfırla

Geri
Giriş Yap

Kaydol

Aramıza Katıl!

Geri
Giriş Yap
İçerik Formatı
Kişilik Testi
Test
Anket
Hikaye
Liste
Meme
Video
Ses
Fotoğraf